Ogłoszenia 22.01.2023

III Niedziela Zwykła

 1. Dziś przeżywamy 3 niedzielę zwykłą obchodzoną jako Niedziela Słowa Bożego. O godzinie 15.00 zapraszamy dziś na Nieszpory.
 2. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • wtorek - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
  • środa - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła,
  • czwartek - wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa,
  • sobota - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła,
  • niedziela - 4 Niedziela Zwykła.
 3. W środę obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła. Tego dnia Msza św. w naszej kaplicy o godzinie 18.00.
 4. W sobotę zapraszam dzieci i rodziców na kulig, który odbędzie się w sobotę 28 stycznia w Brennej. Wyjazd autokarem o godzinie 8.00 z parkingu. Powrót po południu. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do środy włącznie. Serdecznie zapraszam.
 5. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w roku 2023’, tak za żywych, jak i zmarłych, których przez wstawiennictwo św. Ojca Pio można oddać Bożej opiece. Zapisy w zakrystii.
 6. Biuro Podróży EK Travel zwraca się z prośbą, aby Ci, którzy wybierają się na przełomie czerwca i lipca do Portugalii, a nie mają możliwości wpłaty 200 euro na konto biura, dokonali wpłaty na spotkaniu w parafii, 29 stycznia /niedziela/ o godzinie 15.30.
 7. Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 roku życia, którzy chcieliby podjąć naukę gry na instrumencie na DZIEŃ OTWARTY 3 II na godzinę 17:00. Tego dnia odbędzie się koncertowa prezentacja instrumentów oraz możliwość praktycznego zapoznania się z nimi, a także okazja do porozmawiania z nauczycielami. Nie trzeba znać nut - wystarczy tylko zapisać się do szkoły – nauka jest bezpłatna, instrument można wypożyczyć. Zapisy już trwają! Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej szkoły w zakładce: "Rekrutacja".
 8. Bardzo dziękuję za przygotowanie kaplicy i naszego budynku parafialnego, posprzątanie oraz ofiarowane kwiaty.
 9. Polecam prasę katolicką /w nowych - świątecznych cenach/: „Gość Niedzielny” - 10zł, „Mały Gość Niedzielny” - 8zł, „Głos Ojca Pio” - 15zł oraz nasze ogłoszenia i intencje - 50gr. Proszę zwrócić uwagę na zmiany cen. Na facebooku nasz parafialny fanpage. Zajrzyjcie, polubcie.
 10. Myśl tygodnia: „Częściej będziesz żałował słów niż milczenia!”.