Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

8 grudnia 2014 r. podczas Mszy Świętej w naszej parafii ustanowiono Regionalne Centrum Różańca Rodziców za Dzieci. Pani Maria Król opowiedziała o Różańcu Rodziców za Dzieci i zaproponowała utworzenie Róży z naszej parafii. Różaniec Rodziców jest internetową formą Żywego Różańca. Odmawiamy codziennie 1 dziesiątkę różańca z krótkim rozważaniem odpowiedniej tajemnicy - czyli około 7 minut dla swoich dzieci. Zapisy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ks. Proboszcz wyraził zgodę, aby nasza kaplica była centrum Różańca Rodziców dla rejonu Tychów, Katowic, Mikołowa, Bierunia, Orzesza, Kobióra, Oświęcimia i innych dalszych miejscowości, z których pochodzą modlący się rodzice. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia gdyż kontakt następuje drogą mailową.

Na Mszy św. nastąpiło odnowienie Aktu Zawierzenia Dzieci Matce Boskiej Oliwskiej, która jest Patronką Różańca Rodziców. Ks. Proboszcz poświęcił obraz Matki Boskiej Oliwskiej, który otrzymaliśmy z Gdańska-Oliwy, gdzie znajduje się Centrum Różańca Rodziców i rejestrowane są wszystkie Róże. Można to sprawdzić na stronie www.rozaniecrodzicow.

 

Msze święte

Nd: 80011001400
1900(recytowana z homilią)
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 8001800

Licznik odwiedzin

Dziś1
Wczoraj180
Tydzień2599
Miesiąc7386
Razem453152