Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

XXV Niedziela Zwykła

 1. Radujemy się dziś w naszej wspólnocie Odpustem Parafialnym ku czci naszego patrona św. Ojca Pio. Suma odpustowa o godzinie 11.00. Przewodniczył jej będzie i kazania na wszystkich Mszach św. głosił ks. Dziekan Krzysztof Kiełbowicz z Lwówka Śląskiego. Na uroczyste Nieszpory Odpustowe zapraszam o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania i modlitwy za wstawiennictwem św. Ojca Pio.
 2. W czasie sumy odpustowej, przed całą wspólnotą swoje ślubowanie złożą członkowie nowej Rady Parafialnej.
 3. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • środa – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera,
  • czwartek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,
  • piątek – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, i Rafała,
  • sobota – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła,
  • niedziela – 26 Niedziela Zwykła.
 4. Z całego swego serca dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie naszego Parafialno-Dzielnicowego Festynu. Dziękuję wszystkim wytrwałym, którzy mimo deszczowej pogody przyszli, by razem świętować. Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie odpowiedzieli i upiekli tak dużo tak dobrego ciasta. Dziękuję wszystkim dobrodziejom. Dziękuję wszystkim gościom, którzy nas swoją obecnością zaszczycili. Dziękuję tak wielu tak dobrym ludziom …Bardzo… Chciałbym też poinformować, że zebraliśmy kwotę 7836 zł., która zostanie przekazana na prace budowlane przy naszym kościele.
 5. W poniedziałek o godzinie 18.00 zapraszam na Mszę św. w intencji członków Grupy Modlitwy św. Ojca Pio. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce na piętrze. Zapraszam wszystkich, nie tylko z naszej parafii, którzy chcieliby dołączyć do tej grupy.
 6. Na spotkanie Kręgu Biblijnego zapraszam w czwartek o godzinie 18.45 do salki na piętrze.
 7. W piątek, o godzinie 18.45 zapraszam na spotkanie Grupy Młodzieżowej.
 8. W sobotę, o godzinie 9.00 swoje zbiórki mają ministranci. Zapraszam chłopców, którzy chcieliby dołączyć do tej grupy i służyć przy ołtarzu.
 9. Grupa Dzieci Maryi ma swoje spotkania w soboty o godzinie 10.00. Z całego serca zapraszam.
 10. Z wielką radością chciałbym poinformować, że w piątek 22 września 2017r. oficjalnie zawiązał się w naszej wspólnocie Parafialny Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży /KSM/.
 11. Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy w tym tygodniu ofiarowali swój czas, siły i zadbali o świąteczny porządek, wystrój i kwiaty w naszej kaplicy. Bardzo Wam dziękuję.
 12. Zbiórka przed kaplicą w przyszłą niedzielę przeznaczona zostanie na WŚSD w Katowicach.
 13. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy miesiąc października. Zapraszam już dziś na Nabożeństwa Różańcowe, które odbywać się będą przez cały miesiąc.
 14. Jeżeli w Waszych sercach jest intencja, którą chcielibyście polecić Panu Bogu, przez wstawiennictwo św. Ojca Pio w Mszy św. to serdecznie zapraszam do zakrystii, by zająć intencje na rok 2018’.
 15. Nowo otwarte centrum medyczne INMEDICO w Wilkowyjach przy ul. Wąskiej 7 zaprasza naszych parafian 30 /sobota/ września na Dzień Otwarty w godzinach 10.00–16.00. Wszystkie badania, porady i konsultacje tego dnia będą bezpłatne.
 16. Chór gospel „God's Property – Własność Boga" działający przy Miejskim Centrum Kultury i parafii pw. św. Marii Magdaleny w Tychach, zaprasza na otwartą próbę chóru, która odbędzie się 3 października 2017 roku o godz. 18:00 w Miejskim Centrum Kultury przy ulicy Bohaterów Warszawy 26. Przyjdź, zobacz i posłuchaj, może to jest właśnie to, czego szukasz. Z pewnością będzie to wyjątkowa okazja do uwielbienia Pana Boga i radosnego śpiewu razem z nami . Serdecznie zapraszamy.
 17. Do nabycia z tyłu naszej kaplicy są: „Gość Niedzielny” w cenie 5zł., „Głos Ojca Pio” /8,5zł/, oraz nasze ogłoszenia i intencje za dowolną ofiarę.
 18. Myśl tygodnia: „Modlitwa jest kluczem do przebaczenia, ale nie módlcie się ze smutkiem, nie zanudzajcie naszego Pana, On jest Bogiem radości. Módlcie się z uśmiechem”.

Liturgia słowa

Msze święte

Nd: 800 1100 1400
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 800 1800

Licznik odwiedzin

Dziś184
Wczoraj421
Tydzień2215
Miesiąc7388
Razem183460