Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

Data Początek Ulica
2018-12-03 poniedziałek I kolęda 16.00 Krucza
2018-12-05 środa I kolęda 16.00 Ziębia 17-2 D E F
II kolęda 16.00 Pawia i Sowia
2018-12-07 piątek I kolęda 16.00 Szczygla
2018-12-08 sobota I kolęda 10.00 Derkaczy oraz Objazdowa 26
II kolęda 10.00 Ziębia 91-47 oraz Bociania
2018-12-09 niedziela I kolęda 15.00 Albatrosów 22,20,35,34,33,19,18,31,30,29,27,26,24
II kolęda 15.00 Albatrosów 17,16,15,14,13,12,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1
2018-12-10 poniedziałek I kolęda 16.00 Strusia
2018-12-11 wtorek I kolęda 16.00 Gilów 96 - 35 (bez 46) (w tym nowe osiedle)
II kolęda 16.00 Gilów 46, 34 - 7 oraz Czyżyków i Kolibrów
2018-12-12 środa I kolęda 16.00 Dołowa 85 - 57 nieparzyste
II kolęda 16.00 Dołowa 56 - 33
2018-12-15 sobota I kolęda 10.00 Ziębia 46-18
2018-12-16 niedziela I kolęda 15.00 Gilów 5 - 1 Dołowa 194 -154 parzyste
2018-12-18 wtorek I kolęda 16.00 Dołowa 27 - 3 oraz Skowronków
II kolęda 16.00 Dołowa 113 - 87 nieparzyste
2018-12-19 środa I kolęda 16.00 Orla i Sikorek
II kolęda 16.00 Dołowa 152 -128 parzyste
2018-12-21 piątek I kolęda 16.00 Dołowa 126 - 58 parzyste
2018-12-27 czwartek I kolęda 16.00 Jaskółcza
2018-12-28 piątek I kolęda 16.00 Przepiórek - nieparzyste bez 11
II kolęda 16.00 Przepiórek - parzyste
2018-12-29 sobota I kolęda 10.00 Szpakowa 38-2 (parzyste)
II kolęda 10.00 Szpakowa 37-1 (nieparzyste)
2018-12-30 niedziela I kolęda 15.00 Łabędzia(os.) 56-2 bez 45,43
II kolęda 15.00 Łąbędzia(domki)82-58, i 45,43
2019-01-02 środa I kolęda 16.00 Objazdowa 68 - 33
II kolęda 16.00 Szpakowa 56-39
2019-01-03 czwartek I kolęda 16.00 Jastrzębia 38 - 1
2019-01-04 piątek I kolęda 16.00 Jastrzębia 72 - 40
II kolęda 16.00 Zielone Wzgórze i Zimorodków
2019-01-05 sobota I kolęda 10.00 Flamingów - nieparzyste i 18-2 parzyste
II kolęda 10.00 Flamingów 70 - 20 parzyste
2019-01-07 poniedziałek I kolęda 16.00 Kosów - nieparzyste (oprócz nr 3)
II kolęda 16.00 Kosów - parzyste
2019-01-08 wtorek I kolęda 16.00 Drozdów(bloki)44,44a,44b, 48,48a,48b Łabędzia(bloki)75,73,71,69, 67,65,63,61
2019-01-09 środa I kolęda 16.00 Kormoranów
II kolęda 16.00 Podleska i Mąkołowska 133 (za torami) oraz 117-105 (nieparzyste)
2019-01-10 czwartek I kolęda 16.00 Mąkołowska 102 - 82 (parzyste)
2019-01-11 piątek I kolęda 16.00 Mąkołowska 103 - 35 (nieparzyste bez 93 i 95)
II kolęda 16.00 Mąkołowska 174 - 150 (parzyste)
2019-01-12 sobota I kolęda 10.00 Wronia (od domu w lesie)
II kolęda 10.00 Mąkołowska 148 - 104 (parzyste) oraz 93 i 95, Kosów 3
2019-01-13 niedziela I kolęda 15.00 Mąkołowska 80C - 68 (parzyste)
II kolęda 15.00 Mąkołowska 66 - 2 (parzyste), Przepiórek 11
2019-01-14 poniedziałek I kolęda 16.00 Mikołowska,Objazdowa 22-4
II kolęda 16.00 Mąkołowska 33 - 1 (nieparzyste)
2019-01-15 wtorek I kolęda 16.00 Drozdów 68,71,67,80 Bażancia-parzyste
II kolęda 16.00 Bażancia-nieparzyste
2019-01-16 środa I kolęda 16.00 Drozdów tylko domki jednorodzinne (bez 67,68,71,80) oraz szeregowiec 29
2019-01-19 sobota I kolęda 10.00 Kolęda dodatkowa
2019-01-20 niedziela I kolęda 15.00 Kolęda dodatkowa


W tym roku odwiedziny kolędowe rozpoczynamy od najwyższego numeru na trasie. W razie zauważenia jakichkolwiek braków braków czy niezgodności (za które przepraszam!) proszę o kontakt.
Złożone w czasie kolędy /całkowicie dobrowolne/ ofiary, za które z całego serca dziękuję, przeznaczone zostaną na prowadzenie dalszych prac związanych z budową naszego kościoła.

Liturgia słowa

Msze święte

Nd: 80011001400
1900(recytowana z homilią)
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 8001800

Licznik odwiedzin

Dziś120
Wczoraj395
Tydzień1913
Miesiąc5423
Razem330731