Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

 

Na czas ferii życzę wytchnienia, wielu dobrych chwil  szczęśliwych powrotów do domu!

Ks. Darek

 

Zapraszamy do budowania kolejnych grup Żywego Różańca w naszej parafii. Młodzież i dzieci rozpoczęły budowę wspólnoty modlitewnej w Róży św. św. Hiacynty i Franciszka. Obecnie do pełnej dwudziestoosobowej grupy brakuje kilku osób. Utworzyła się też grupa kilku osób budujących Różę św. Jana Bosko. 
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt w zakrystii lub z diakonem Tadeuszem.

Więcej o Żywym Różańcu można się dowiedzieć z następujących stron: 
http://www.rozaniec.katowice.pl/rozaniec,m1.html
http://www.rozaniec.eu/
http://www.sekretariatfatimski.pl/rozaniec

 

27 stycznia br. w naszej Kaplicy zagrała Boska Orkiestra z Sanktuarium Św. Floriana w Chorzowie. Orkiestra ubogaciła Mszę Świętą o godz. 14.00 a następnie zagrała koncert połączony z wspólnym śpiewaniem kolęd. Całość uświetniły gawędy ks. Damiana Gajdzika opiekuna orkiestry a zarazem proboszcza i kustosza Sanktuarium Świętego Floriana w Chorzowie.

 

Nasz kolejny, VII Parafialny Bal Charytatywny odbędzie się 2 lutego w It Loft Park Słodownia  ul. Browarowa. Początek o godzinie 19.00. Tym razem będzie to Bal w Stylu Hollywood. Obowiązują stroje wieczorowe (Panie długie suknie, Panowie z obowiązkową muchą). Życzymy radosnej i szampańskiej zabawy do białego rana.

 

Zakończyliśmy w naszej wspólnocie odwiedziny kolędowe. Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim z którymi mogliśmy się spotkać, wspólnie pomodlić oraz porozmawiać. Zawsze jest to dla mnie niezwykły czas… Dziękuję również za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary, które są wielkim wsparciem dla budowy naszego kościoła. A za wszystkie utrudnienia, które mogły się przy tej okazji pojawić - przepraszam.

Szczęść Boże!

Proboszcz ks. Dariusz Gadomski

 

Liturgia słowa

Msze święte

Nd: 80011001400
1900(recytowana z homilią)
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 8001800

Licznik odwiedzin

Dziś350
Wczoraj374
Tydzień1818
Miesiąc7891
Razem354133