Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

 

 

W każdy I piątek miesiąca od godziny 17.00 zapraszamy do adorowania Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie a o godzinie 17.30 na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W każdy czwartek o 17.30 zapraszamy do wspólnego śpiewu Godzinek o św. Ojcu Pio.

 

Za nami 5 Charytatywny Bal Parafialny. Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim uczestniczącym, ale przede wszystkim tym, którzy włożyli tak wiele starań i trudu, całe swoje serce w przygotowanie tak wspaniałego Balu. Jestem przekonany, że na długo pozostanie on w pamięci wszystkich tam obecnych. Mam również nadzieję, zebrane w czasie balu dary pomogą uczynić wiele dobra działającej przy naszej parafii Grupie Charytatywnej im. Konradka Chrzanowskiego!

Dziękuję! ks. Dariusz Gadomski

 

Już za kilka dni w galerii będzie można zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.

 

W poniedziałek 30 stycznia odprawiona została Msza Święta, ofiarowana w intencji członków Grupy Modlitwy św. Ojca Pio a także ich rodzin w jej III rocznicę powstania. Mszy Świętej przewodniczył  i kazanie wygłosił kustosz Bazyliki św. Wojciecha w Mikołowie ks. dr Mirosław Godziek, który przekazał dla naszej parafii dar: kielich i patenę. Po Mszy Świętej odbyło się spotkanie opłatkowe Grupy Modlitwy oraz Róż Różańcowych a nasz Gość otrzymał dar: ikonę św. Ojca Pio.

Zapraszamy do wysłuchania homilii, którą wygłosił ks. dr Mirosław Godziek.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z tego wydarzenia

 

Nasz kolejny, jubileuszowy, bo V Parafialny Bal Charytatywny odbędzie się 4 lutego w It Loft Park /Browary Obywatelskie/ ul. Browarowa. Początek o godzinie 19.00. Tym razem będzie to Bal Kapeluszowy. Na pewno zobaczymy ciekawie nakrycia głów bawiących się Pań i Panów.

Życzymy radosnej i szampańskiej zabawy do białego rana.

 

W bieżącym roku będziemy obchodzili kilka rocznic: 100 lecie Objawień Fatimskich, 130 rocznicę urodzin św. Ojca Pio, 5-lecie erygowania naszej parafii, we wrześniu będziemy organizowali 10 Festyn Parafialny. Natomiast już za tydzień odbędzie się nasz 5 Bal Charytatywny. Na ten ciekawy czas rozpoczęliśmy przygotowania różnych niespodzianek, które będą się ukazywały co pewien czas na naszej stronie internetowej. Oglądajcie nas! Już wkrótce pierwsze publikacje.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z pierwszych przygotowań.

 

Liturgia słowa

Msze święte

Nd: 800 1100 1400
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 800 1800

Licznik odwiedzin

Dziś127
Wczoraj325
Tydzień127
Miesiąc5640
Razem171147

Pielgrzymka ...

Pod Słońce Toskanii 2017'Zobacz program